Centrum psychoterapii dzieci i dorosłych

Centrum psychoterapii online dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Celem terapii jest zmiana myśli i przekonań na takie, które bedą polepszać Twoje samopoczucie i jakość życia. Nasi psychoterapeuci pomogą Ci z takimi problemami, jak: depresja, zespół Aspergera, ADHD u dzieci i dorosłych, niska samoocena, zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne, fobie, lęk paniczny, problemy rodzinne i okołorozwodowe. Skupimy się na Twoich myślach, emocjach i zachowaniach. Terapia poznawczo – behawioralna pomoże Ci uzyskać zmianę nastroju i zachowania. 

Prowadzimy kursy i szkolenia dla nucicieli i rad pedagogicznych. Przygotowane przez nas szkolenia odpowiadają na aktualne potrzeby nauczycieli oraz proponują konkretne sposoby pracy z uczniami. Na szkoleniu dowiesz się o zrobić, kiedy uczeń się okalecza? Jak postępować z dzieckiem, które ma depresję? Jak pracować z uczniem z zaburzeniami koncentracji uwagi, ADHD lub Zespołem Aspergera? Jak radzić sobie ze stresem i frustracją w pracy nauczyciela?

Zakres usług dla rodziców: psychoterapia, konsultacje dla rodziców, konsultacje okołorozwodowe, terapia grupowa młodzieży, szkolenia dla rodziców